2 גיאורגיה Archives - טיולי ג'יפים בחו"ל | Tagliyot 4x4

גיאורגיה

Home / Tour

טיול ג'יפים בנהיגה עצמית בגאורגיה - 8 ימים

טיולי ג'יפים בגאורגיה נחשבים לדרך האידיאלית למי שמעוניין להכיר את המדינה בצורה האותנטית ביותר, הן מבחינה פיזית והן מבחינה אנושית. אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא ולגלות את המדינה שנחשבת "גן העדן הפרטי של אלוהים"

טיולי ג'יפים בגאורגיה הם אמצעי למפגש עם התושבים המקומיים: רועים באזורים הוולקנים של גאורגיה, תושבי הכפרים באזורי היערות העבותים, חוטבי עצים ואנשי שבטים שונים בקווקז הגבוה, למשל הסוואנים והתושים, למעשה, רק באמצעות טיולי ג'יפים בגאורגיה תבינו את הביטוי הידוע "בגאורגיה האורח הוא מתנה מאלוהים". ויותר מזה – תגלו שלא מדובר בקלישאה אלא במציאות בשטח. בכל מקום תזכו לקבלת פנים נלהבת ותוזמנו לארוחות כיד המלך.
מצד אחד זו ההזדמנות שלכם לפגוש מקרוב (תרתי משמע) את האוכל המסורתי, אבל מצד שני גם דרך מצוינת להתוודע לאורח החיים הגאורגי – אורח חיים שתמיד כולל חיוך רחב ודלת פתוחה לכל עובר ושב.וכמובן שאחרי כמה כוסות של צ'צ'ה (האלכוהול המקומי) החומות ייפלו ואתם תיחשבו כבני משפחה לכל דבר. אמנם הגאורגים נחשבים לאנשים בעלי הלב החם והרחב ביותר בעולם, אבל אם לא תהיו פה ותיווכחו בכך בעצמכם איך תדעו?

רוצים להצטרף להרפתקה? השאירו פרטים

הצד הגאוגרפי של טיולי ג'יפים בגאורגיה
טיולי ג'יפים בגאורגיה מביאים אתכם למקומות שאי אפשר להגיע אליהם בשום דרך אחרת. למשל: המגדלים של העיירה סוונטי, הכפרים בראשי ההרים בחבל טושטי שנראים מרחוק כמו מבצרים, הכפר הציורי שתילי שנדמה כאילו נשכח בזמן מאז ימי הביניים ועוד. מקומות אלו והטבע הראשיתי והבתולי של גאורגיה יגרמו לכם להעריץ את אלוהים מצד אחד (גם אם אתם אפיקורסים ידועים), אבל מצד שני להגיד "וואו" בכל עיקול ובכל פנייה של הדרך. אמנם הדרכים בגאורגיה מפותלות וייתכן שתחסירו פעימה פה ושם, אבל הנוף יגרום גם לחרדתיים שביניכם לשכוח לרגע מפחד הגבהים ופשוט להתמסר לחוויה.
גאורגיה היא אולי מקום קשוח מבחינה גאוגרפית, אבל אנחנו בטוחים שטיולי ג'יפים במדינה ישאירו חותם שלא יימחה. ולו רק בגלל הצביטות שתצבטו את עצמכם כדי להאמין שכל היופי הזה אכן קיים.
טיולי ג'יפים בגאורגיה – חוויה של פעם בחיים.

תכנית הטיול

8 ימי טיולי ג'יפים מהנים בארץ שרוב שטחה הררי ובעיקר גן עדן לטיולי ג'יפים..

יום 1:

תל אביב לטביליסי

ניפגש בשדה התעופה ונצא יחדיו בטיסה לעבר בירת גיאורגיה, טביליסי. הגעה והעברה לבית מלון בעיר, לינה: טבליסי

יום 2:

טביליסי ובקוריאני

לאחר ארוחת הבוקר נקבל את הג'יפים ולאחר התראגנות קצרה נצא מערבה אל הכפר והאגם "צלקה". נחלוף על פני הכפרים הארמנים ונמשיך בדרכנו לאגם "טאוואצ'קורי", נחצה את מעבר ההרים "צ'ראצ'חארו" ונגלוש בדרך נופית מדהימה אל עיירת הסקי באקוריאני, באזור המכיל פסגות ירוקות רבות. ניסע בדרכים צרות ונעצור בכפרים קטנים שנדמה שאלו הזמן עצר בהם מלכת. לעת ערב נגיע למלוננו, לינה: בקוריאני.

יום 3:

עיר המערות

הבוקר נצא בנסיעה לכיוון דרום. נתחיל בטיפוס למעבר ההרים בגובה 2,450 מ' ממנו נשקף נוף מרהיב של הקווקז הנמוך. נחצה את הרכס דרומה לעבר המישורים הוולקנים של אחלקלי. ניכנס לנסיעת שטח לאורך הנהר לעבר העיר וורדזיה, המהווה סמל תרבותי חשוב עבור העם הגיאורגי. בהגעה נצא לסיור בין המערות, שם נשמע על המלך ג'ורג' השלישי ועל המלכה תמר אשר בנתה במקום מנזר. בתום הסיור נמשיך לאורך נהר המתקווארי וממנו לעיירה בורג'ומי המאופיינת המעיינות הטרמו-מינרלים הרבים שבה. לעת ערב נגיע חזרה למלוננו, לינה: בקוריאני.

יום 4:

בקוראיני וקוטאיסי

היום נצא ליום שטח מאתגר בעמק שבין הקווקז הגבוה לקווקז הנמוך. נצא בנסיעה מערבה לכיוון אג'רה, משם נפנה צפונה אל מעבר ההרים זקארי ודרך העיירה בגדטי. דרך אזורי גידול הגפנים נרד אל עמק נהר האוני לינה בקוטאיסי, לינה: בקוטאיסי.

יום 5:

לקווקז הגבוה

היום נצא ליום שטח מאתגר בעמק שבין הקווקז הגבוה לקווקז הנמוך. נצא בנסיעה מערבה לכיוון אג'רה, משם נפנה צפונה אל מעבר ההרים זקארי ודרך העיירה בגדטי. דרך אזורי גידול הגפנים נרד אל עמק נהר האוני לינה בקוטאיסי, לינה: בקוטאיסי.

יום 6:

בקווקז הגבוה

הבוקר נצא לטיול באזור הקווקז הגבוה. תחילה ניכנס לעמק סנו המרהיב ביופיו וממנו ניסע אל העיירה קזבקי. נטפס במעלה ההר לכנסיה המפורסמת ונסייר בה, אם יתמזל מזלנו פסגת הקזבגי תבצבץ מבעד לעננים. נמשיך לעמק קסום נוסף ונבקר במעיינות החמים. לעת ערב נחזור למלוננו, לינה: קזבקי.

יום 7:

קזבקי וטלאבי

לאחר ארוחת הבוקר נצא מקזבקי אל עבר אגם ז'נוולי. ניסע לעבר העיירה אחמטה אותה נחצה וניכנס לחבל הארץ הפורה. שדות החיטה יתחלפו בכרמי ענבים לצד הפסגות של הקווקז. נבקר ביקב מקומי הנמצא בתוך מנזר עתיק יומין, ונסייר בשוק הצבעוני של עיירת המחוז טלאבי. לאחר התארגנות במלון וארוחת ערב נצא לסיור לילי בעיר העתיקה, לינה: טלאבי.

יום 8:

מטלבי לטיבילסי לת"א

הבוקר ניפרד ממארחינו ונצא חזרה לעבר אגם ז'נוולי, ומשם בדרך הכביש חזרה לבירה טבילסי, אליה נגיע בשעות אחה"צ. עם ההגעה לעיר, נחזיר את הג'יפים ונצא לסיור. נטפס עם הרכבל החדש לתצפית על העיר מפסל קרטוולי דדה, נבקר בכנסיית סיאוני, שהועתקה מהכנסייה הביזנטית "ציון הקדושה" בהר ציון בירושלים, נסייר לאורך שדרת רוסטוולי המרכזית על שלל מבניה המעניינים, נבקר בבית הכנסת ונלמד על הקשר העתיק והמיוחד בין הקהילה היהודית בגיאורגיה לנצרות המקומית. לסיום נבקר במצודת נאריקלה, החולשת על מרכז העיר והנהר. בתום הסיור ובהתאם לשעת הטיסה, נעבור אל נמל התעופה בדרכנו חזרה ארצה.

מחיר:
1695 $
לאדם בחדר זוגי


המחיר כולל:
טיסה בינלאומית מת"א לטיביליסי
מס נמל והיטל בטחון כפי שידוע לנו נכון ליום הוצאת ההצעה ייתכנו שינויים במיסי הנמל.
כלכלה מלאה מערב יום 1 ועד בוקר יום 8
לינה בבתי מלון בדרגת תיירות טובה.
השכרת ג'יפים ל 7 ימי נהיגה עצמית בג'יפים לפי 4 נוסעים ברכב.
דלק לג'יפים, מכשירי קשר בכל ג'יפ.
העברות ואוטובוס צמוד לפי התוכנית 
דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית.
מדריך ג'יפים ישראלי מצוות תגליות.
מדריך שטח מקומי.
דמי רישום בסך 200$ אשר לא יוחזרו במקרה של ביטול.


 

המחיר אינו כולל:
ביטוח נסיעות ומטען אישי המתאים לאופי הפעילות,  הוצאות אישיות (שתייה קלה חריפה בארוחות, מזכרות וכד'), תשר לצוות ההדרכה.  כל הוצאה שאינה מופיעה בפרוש.
תוספת טיסה בחודשי שיא וחגים  85$
תוספת לחדר יחיד: $190
תוספת ל-2 מטיילים בג'יפ: $240 למטייל

תנאי תשלום:
מקדמה בסך 200$ המהווים דמי רישום אשר לא יוחזרו במקרה של ביטול הטיול ע"י המטיילים, את יתרת התשלום ניתן לשלם ב- 3 תשלומים שווים ללא ריבית עד חודש לפני מועד הטיול, החיוב יתבצע ללא הודעה נוספת.

תנאי ביטול:
תנאים כלליים וביטול


 

הערות:
בטיול ג'יפים על המטיילים להצטייד ברישיון נהיגה בינלאומי כדי שיוכלו לנהוג בג'יפים, רק נהגים מעל גיל 25 מורשים לנהוג בג'יפ.
החברה לא אחראית לשינויים במסלול במקרה של שינויים בלוח הטיסות. התוכנית ועלותה מתבססת על מחירי הטיסות ומיסי הנמל כפי שקיבלנו מחברות התעופה נכון ליום ההצעה. במידה שיהיו שינויים בעלות הטיסה בזמן ההזמנה יחולו שינויים אלו על המטיילים.
הטיול הינו טיול לעומק השטח, ייתכנו שינויים במסלול ובלוחות הזמנים כתוצאה ממזג אוויר, הוראות השלטונות המקומיים, תנאי דרך או לפי החלטת המדריך בשטח לטובת המטיילים והתנהלות הטיול.
הג'יפים המשמשים את טיולי השטח בארצות השונות נשכרים מחברות השכרה מקומיות, ומבוטחים ע"י חברות ביטוח מקומיות. כמקובל בכל העולם חוזה השכירות ייחתם ישירות בין המטיילים לבין  חברת ההשכרה המקומית
על הנהגים בטיול חלה חובה לנהוג לפי חוקי הנהיגה ולפי הוראות המדריך בשטח. במידה שמטייל/ת לא יפעלו לפי נהלים אלו, החברה שומרת לעצמה את הזכות למנוע ממטייל/ת לנהוג את הרכב במהלך הטיול.
בטיול ג'יפים, ביטוח הרכב אינו מכסה נזקים לשמשות, צמיגים ומרכב תחתון.
החברה אינה אחראית לנזקי גוף ורכוש שעלולים להיגרם כתוצאה מן השימוש והנהיגה ברכבים השכורים הנ"ל


 

רוצים להצטרף להרפתקה? השאירו פרטים

נגישות