טיולי ג'יפים בחו"ל | תגליות Tagliyot

טרק בנחל זרד חסה – ירדן

מחיר: 650$

טרק בנחל זרד חסה 3 ימים בירדן

למטיבי לכת ההולכים עם כל הציוד על הגב

טרקים בוואדי חסה זרד מתאימים למטיבי לכת ההולכים עם כל הציוד על הגב והלינה מתבצעת בשטח, נחל זרד נקרא בחלקו העליון ואדי אל חסא ובחלקו התחתון סיל קראח, בעליון הנחל רחב מאוד ומאפשר עיבוד, בחציו התחתון הוא הופך קניוני ומצוקי ושבעת הקילומטרים המערביים שלו הם קניון אדיר הדומה לקניון הארנון אבל אין בו מפלים המצריכים גלישה ולכן הוא אחד מהנחלים השווים ביותר והנגישים שיש, בפתח הקניון נחשפות שכבות פרה קמבריות ובהן סלעי גרניט, פורפיר, גנייס ואחרים, לאורך הקניון נביעות של מעיינות קרים וחמים, המעיינות החמים עולים מעומק גדול וחומם עומד על 40-44 מעלות.

רוצים להצטרף להרפתקה? השאירו פרטים

תוכנית הטיול

3 ימים של מסע מרתק בנחל זרד\חסה - אחד הנחלים היותר אטרקטיבים בהרי אדום ומואב

יום 1

מעבר גבול –ואדי זרד חסה

מפגש במעבר הגבול שייח חוסיין - בית שאן ב- 06:30 בבוקר. נסיעה בכביש הבקעה הירדני, נעצור לקניית אוכל לכל הימים, בדרך עצירה לקפה ו\או פלאפל ירדני, לאחר מכן נמשיך בנסיעה לעבר נחל זרד חסה, שם נתארגן על הציוד ונרד לערוץ הנחל, עד מפל הגיר (בערך) כאן נתמקם ללינה, ארוחת ערב בהכנה עצמית.

יום 2

ואדי זרד חסה

מסלול הליכה במים לפעמים חמים בגובה 30 ס"מ בין בולדרים צבעוניים וירידה במפלונים, צמחייה תלויה ומגוונת, מים יוצאים מהקירות בנביעות חמות או קרות, המים טובים לשתיה בחלקם, את הלילה נבלה על גדת הנחל, ארוחת ערב בהכנה עצמית.

יום 3

ואדי זרד חסה - מעבר הגבול

נמשיך לטייל בניחותה בואדי ונגיע לחלקו הקניוני של הנחל עם דקלים תלויים על מצוקי הקניון, המסלע גרניטי, פרה קמברי עם פורפיר גנייס ועוד, נמשיך עד לפתחה ונצא לצאפי שם יחכה לנו המידיבוס שיקח אותנו למעבר הגבול והביתה.

המחיר כולל:
מידיבוס בירדן, מדריך ישראלי, מדריך ירדני, שוטר ירדני חמוש, אישור משרד התיירות והפנים לטיול, כלכלה בישול משותף בשטח.

המחיר לא כולל:
טיפים $20 לאדם, מס גבול ישראלי (115ש"ח למשתתף), מס מעבר-ביציאה מירדן 10 דינר לאדם, כלכלה 20 דינר, ביטוח אישי/רפואי מטען אתגרי וחילוץ מוסק.

תשלום:

הרשמה עם פרטי כרטיס אשראי לתשלום.

אופי הטיול:
טיולי הליכה בדגש הליכה ושחיה במים

לינה:
2 לילות בשטח בנחל זרד.

תחבורה:
אוטובוס ממוזג בירדן.

כלכלה
עצמית – קונים בירדן במשותף והתארגנות בהכנת האוכל בשטח
קבוצה: 
גודל קבוצה 10 עד 24 מטיילים בלבד.
צוות
מדריך ישראלי, מדריך מקומי ירדני, מלווה חמוש צמוד.

רוצים להצטרף להרפתקה? השאירו פרטים