טיולי ג'יפים בחו"ל ובישראל | תגליות Tagliyot

טיולי ג'יפים ברומניה – הרי הקרפטים

מחיר: 1424 €

טיולי ג'יפים ברומניה - בנהיגה עצמית - 7 ימים

טיולי ג'יפים 7 ימים בהרי הקרפטים טרנסילבניה ובדרך היפה בעולם.. רומניה מדינה יפהפייה אם רק תתנו לה הזדמנות תוכלו ליהנות ממסע בזמן שיספק לכם הצצה לחיים האירופאים של לפני 300 שנה, שואבים מים מן הבאר, ערים שנשתמרו מימי הביניים, אינספור מנזרים עתיקים במולדתו של דרקולה - וכל זאת מבלי לוותר על המותרות והנוחיות של טיול במערב אירופה

טיולי ג'יפים ברומניה – אתרי עתיקות וכפרים אותנטיים, נוף מרהיב של ההרים הקרפטיים והאלפים הטרנסילבניים, כנסיות מבוצרות, וגם פולחן על וסביב דרקולה, בוקרשט בירתה של רומניה, מהווה עדות לתקופה הקומוניסטית, יש בה כיכרות, ארמונות והיכלי פאר, יערות צפופים ונופים מושלגים – כל אלה, יוצרים ברומניה חווית טיול אחרת, מרתקת ורבגונית, במהלך הטיול נטייל בדרכים המובילות לרכס הקרפטים המרשים, ניסע באזורים הגבוהים שסביבי עיירות הסקי פואיינה ברשוב וסינאיה, בהמשך הטיול נגיע לאזור הקסום של הכפרים הסקסוניים וכנסיות העץ, בכל המסלולים שלנו, שמנו דגש על מקומות לינה איכותיים ובחירה במסלולים ייחודיים. הצוות הישראלי והצוות המקומי ילוו אתכם במקצועיות ובאדיבות ומתוך היכרות קרובה עם מסלול הטיול.

רוצים להצטרף להרפתקה? השאירו פרטים

תוכנית הטיול

טיולי ג'יפים ברומניה 7 ימים במסע אל המאות 16-17 טירות ארמונות.. כפרים צועניים..דרך השטח ועם חוויות נהיגה מרתקת בכביש הכי יפה בעולם..

יום 1:

תל אביב - בוקרשט

נצא בטיסת ערב מתל אביב לבוקרשט, נגיע בשעה 21:30 אפשרות לסיור עירוני בבוקרשט, לינה במלון סמוך לשדה התעופה. (במקרה של טיסת בוקר התוכנית תשתנה בהתאם לשעות הטיסה)

יום 2:

עמק הפרחובה - סינאיייה המלכותית

לאחר א. בוקר נחבור לג'יפים בשדה התעופה ונצא בדרך הראשית מבוקרשט צפונה לכיוון הרי הקרפטים. כביש 1 הרומני ייקח אותנו מבוקרשט לכיוון עיירת הנופש המלכותית סינאייה, היושבת על עמק הפרחובה שהתפרסם בעיקר בזכות רכבת האוריינט אקספרס. נטפס עם הג'יפים אל הנופים שרק הרי הקרפטים יודעים לספק לנו, נבקר באגם שנבנה בתוך דולינה קדומה ולקראת סוף היום נחזור למקום הלינה שלנו בעיירה סינאייה. למי שעוד נשארה אנרגיה, הפאבים המקומיים מציעים יופי של הזדמנות להירגע על בירה מקומית, לינה בסינאייה.

יום 3:

ברשוב העתיקה - חוות דובים

נצא מסינאייה לכיוון העיר בראשוב, בדרכי יער שייתנו לנו לטעום מהטבע הידוע של טרנסילבניה ונעלה גם על הכבישים המפותלים שנועדו לחצות את רכס ההרים. עם ההגעה לבראשוב, נצא לסיור רגלי בעיר שכולל עליה ברכבל לתצפית מראש הר, וטיול במרכז המקסים של העיר העתיקה וחומותיה. עם סיום הביקור בבראשוב נצא לכיוון פארק ייחודי המשמש כמקלט לדובים שחולצו מתנאי שבי, פציעה או מחלה ונזכה להסבר מהצוות המקומי על חלק מדיירי הפארק. משם בנסיעה קצרה נגיע לפויאנה בראשוב, עיירת הסקי והנופש בה נתארח. לינה בפואינה ברשוב.

יום 4:

בראן - דרקולה - פויאנה ברשוב

יום טיול יפהפה בו הג'יפים ייקחו אותנו אל חלק מהנופים היפים ביותר של רומניה. בשילוב של כבישים ודרכי יער ננוע מכיוון פויאנה בראשוב אל העיר בראן, שממנה צמחה האגדה של דרקולה. במהלך היום ניסע באחד הקניונים הצרים והיפים במדינה, נהנה מנופי רכס הבוצג' והפיאטרה קריולי ונספוג עוד ועוד טבע ונופים. לצלמי הנוף שביניכם – זה היום להכין את העדשות וכרטיסי הזכרון! נבלה את הלילה השני שלנו בעיירה פויאנה בראשוב. לינה בפואינה ברשוב.

יום 5:

מסע למאות 12-19 - סיגישווארה

ביום זה ננוע בזמן ובמרחב מהכפר של המאה ה-19 אל העיר של המאה ה-12. טרנסילבניה משובצת בכפרים קטנים שנבנו על ידי הסקסוניים בארכיטקטורה הטיפוסית להם. רבים חזרו לגרמניה והשאירו כפרים שאליהם נכנסו הצוענים ובהם הם חיים עד היום. במרחב הכפרי נפגוש את חיי הכפר שעדיין דומים לצורתם מאה שנים אחורה, נכיר בעלי מלאכה מקומיים ונלמד על הכנסיות הסקסוניות ששימשו כמבצרים לעת צרה.עם סיום הביקור בכפר נצא לכיוון העיר סיגישווארה – מרכז העיר העתיקה לא עבר שינויים כמעט בכלל עוד מימי הביניים והשתמר בצורה נאמנה למקור. מרכז העיר אינו רק אטרקציה תיירותית עולמית, אלא גם מקום שבו גרים וחיים תושבי המקום. סיור לילי לפני שנחזור למלון הממוקם בעיר העתיקה- מומלץ! לינה בסיגש'וארה

יום 6:

הדרך לחובבי הנהיגה - תוכנית Top Gear "הטוב בעולם"

המסלול ישתנה בהתאם לעונה(דרך הטרנספגארש תהיה סגורה בין נובמבר למאי עכב השלגים, בחודשים מאי עד אוקטובר הדרך פתוחה) בוקר זה יספק לנו הזדמנות נוספת לסיבוב במרכז העיר העתיקה, ומיד לאחר מכן נצא לכיוון רכס הרי הפגארש. בדרך נעצור בכפר בריטן ונבקר בכנסיה מבוצרת מרשימה וגדולה, ומשם דרך הכפרים אל ההרים. העליה דרך כביש הטרנס-פגראש היא חוויה בשני היבטים – מצד אחד הנופים, אותם נעצור ונעריך בדרך, מדהימים! מצד שני, הכביש עצמו הוגדר על ידי תכנית חובבי הרכב Top Gear ככביש המהנה בעולם לנהיגה... אם הם צדקו או לא, אתם תגידו. את הלילה נעביר באכסניה על שפת אגם בגובה 2,000 מטר, שם גם נאכל ארוחת ערב ונבלה ערב שקט.

יום 7:

פסגת ההקרפטים - סכר הידרו אלקטרי - בוקרשט

לחובבי ההליכה וההשכמה המוקדמת, נציע טיול רגלי סביב אגם בלאה, ממש מחוץ לדלת. בסיום הטיול תחכה לנו ארוחת הבוקר . משם נחזור אל הרכבים ונתחיל את הירידה דרומה מרכס הפגראש, בשילוב כבישים הרריים ודרכי יער. בדרכנו נוכל לעצור לקפה על שפת האגם, לתצפית על סכר הידרו-אלקטרי מרשים ולביקור רגלי במצודה של ולאד-צפאש, המקור ההיסטורי לדמותו של הרוזן דרקולה. משם נצא בנסיעה לשדה התעופה נחזיר את הרכבים ונצא בטיסת ערב חזרה לארץ.

מחיר:
1424 €
לאדם בחדר זוגי


מחיר כולל:
טיסה – תל אביב – בוקרשט – ת"א.
מס נמל והיטל בטחון כפי שידוע לנו נכון ליום הוצאת ההצעה ייתכנו שינויים במסי הנמל.
כלכלה מלאה מהיום השני בבוקר, ועד היום האחרון בצהריים, לינה במלונות ופנסיונים בהתאם לתכנית ברמת תיירות טובה.
העברה לבוקרשט בהגעה.
השכרת ג'יפים ע"ב 4 אנשים ברכב ודלק 
כניסות לאתרים עפ"י התכנית.
מדריך ישראלי מצוות תגליות, מדריך שטח מקומי 
דמי רישום, מפגש הכנה בארץ לקראת הטיול.


 

המחיר אינו כולל:
ביטוח נסיעות ומטען אישי המתאים לאופי הפעילות.
הוצאות אישיות (שתייה קלה בארוחות, מזכרות וכד').
תשר למדריך הישראלי
תוספת קיץ וחגים 85 € לאדם. 
תוספת ליחיד בחדר – 180€
תוספת לאדם- לשניים בג'יפ: 280 €
כול מה שאינו מופיע תחת הסעיף "המחיר כולל".

תנאי תשלום:
מקדמה בסך 150€ המהווים דמי רישום אשר לא יוחזרו במקרה של ביטול הטיול ע"י המטיילים, את יתרת התשלום ניתן לשלם ב- 3 תשלומים שווים ללא ריבית, עד חודש לפני המועד, החיוב יתבצע ללא הודעה נוספת.

תנאי ביטול:
תנאים כלליים וביטול


 

אופי הטיול: 
טיול ג'יפים לרומניה בנהיגה עצמית , בנופים הרריים, עיירות וכפרים מסורתיים. נהיגה בדרכי עפר בעבירות קלה עד בינונית, עם מספר קטעי מעבר אתגריים ומרגשים.

תחבורה: 
רכבי 4X4 מחברת השכרה ברומניה, הרכבים הם רכבי שטח גדולים ומותאמים למסלול. לפי 4 מטיילים ברכב, כולל דלק, ללא הגבלת ק"מ, כולל מסים וביטוח גנבות ותאונות. מכשיר קשר בכל רכב. ניתן לרכוש ביטול השתתפות עצמית.

לינה:
בטיול ג'יפים לרומניה הלינה במלונות נוחים בדרגת תיירות טובה. 

כלכלה:
פנסיון מלא – ארוחות בוקר בבתי המלון, ארוחות צהרים בשטח, ארוחות ערב בבתי המלון או במסעדות מקומיות, מים מינרלים, ערכת קפה ועוד.. כלולים בעלות.


 

רוצים להצטרף להרפתקה? השאירו פרטים

הערות:
בטיולי ג'יפים ברומניה על המטיילים להצטייד ברישיון נהיגה בינלאומי כדי שיוכלו לנהוג בג'יפים, רק נהגים מעל גיל 25 מורשים לנהוג בג'יפ.
החברה לא אחראית לשינויים במסלול במקרה של שינויים בלוח הטיסות. לא יהיה זיכוי כספי על ארוחות שלא מומשו בפועל או על שינויים במסלול כתוצאה משינויים ואיחורים בלוח הטיסות.
התכנית ועלותה מתבססת על מחירי הטיסות ומסיי הנמל כפי שקיבלנו לפי מחיר מערכת בבודדים מחברת התעופה נכון ליום ההצעה. במידה שיהיו שינויים בעלות הטיסה בזמן ההזמנה יחולו שינויים אלו על המטיילים.
הטיול לרומניה הינו טיול לעומק השטח, ייתכנו שינויים במסלול ובלוחות הזמנים כתוצאה ממזג אוויר, הוראות השלטונות המקומיים, תנאי דרך או לפי החלטת המדריך בשטח לטובת המטיילים והתנהלות הטיול.
הטיול המוצע הינו בתקופה מעבר, כך שייתכנו שינויים משמעותיים בתכנית בהתאם לתנאי השטח, (דרך הטרנספגארש תהיה סגורה בין נובמבר למאי עכב השלגים, בחודשים מאי עד אוקטובר הדרך פתוחה)
הג'יפים המשמשים את טיולי השטח בארצות השונות נשכרים מחברות השכרה מקומיות ומבוטחים ע"י חברות ביטוח מקומיות. כמקובל בכל העולם חוזה השכירות ייחתם ישירות בין המטיילים לבין  חברת ההשכרה המקומית
על הנהגים בטיול חלה חובה לנהוג לפי חוקי הנהיגה ברומניה ולפי הוראות המדריך בשטח. במידה שמטייל/ת לא יפעלו לפי נהלים אלו, תגליות שומרת לעצמה את הזכות למנוע ממטייל/ת לנהוג את הרכב במהלך הטיול.
בטיולי ג'יפים ברומניה, ביטוח הרכב אינו מכסה נזקים לשמשות, צמיגים ומרכב תחתון. ניתן להרחיב את הביטוח ולרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית במקרה של נזקים אחרים המוכרים בפוליסת הביטוח. החברה אינה אחראית לנזקי גוף ורכוש שעלולים להיגרם כתוצאה מן השימוש והנהיגה ברכבים השכורים הנ"ל.