טיולי ג'יפים בחו"ל | תגליות Tagliyot

"מסע Tagliyot" לנשים באלבניה

מחיר: 1950€
מסע Tagliyot נשים באלבניה

"מסע Tagliyot" לנשים טיולי ג'יפים באלבניה וקוסובו בנהיגה עצמית 8 ימים

"מסע Tagliyot" לנשים - חוויה ייחודית של 8 ימים בנהיגה עצמית בג'יפים אל עומק השטח - הרי האלפים האלבנים חבל ארץ לא מוכר מפתיע ומלמד! עם המומחים לאלבניה ולארצות הבלקן

טיולי ג'יפים באלבניה -"מסע Tagliyot" במדינה אירופית שעדיין לא נכנסה אל המאה ה-21, אל מחוזות מרוחקים ומנותקים, שבשום דרך אחרת לא ניתן לראות ולחוות. טיול הג'יפים כולל נסיעה בנופים עוצרי נשימה, ברכסי הרים גבוהים ומרשימים – האלפים האלבניים, בהם שוכנים כפרים מנותקים מכל קידמה טכנולוגית, תלויים על מדרונות תלולים במיוחד, חקלאות פרימיטיבית ובראשיתית הכוללת חריש באמצעים ידניים בלבד, אוכלוסייה חמה ומכניסת אורחים, נהרות שוצפים ומים צלולים בצבע הטורקיז הזורמים בקניונים עמוקים, יערות ירוקים ועשירים ודרכים עקלקלות המהוות אתגר לכל נהג האוהב לחוש ולהכיר את המדינה בה הוא מטייל דרך רכבי השטח. 

רוצים להצטרף להרפתקה? השאירו פרטים

תוכנית המסע

נשים אתן נוהגות בג'יפים, מטיילות ברגל, רוכבות על גבי סוסים, מתמודדות עם שייט נהרות-רפטינג, רוכבות על גבי אופני שטח, תחצו אגם ענק במעבורת, מתארחות בכפרים קטנים, מבשלות בשטח, טסות באומגה ארוכה, מתמודדות עם שייט נהרות-רפטינג פוגשות נופים פראיים, לנות בבתי הארחה אותנטיים, משתלבות בתרבות המקומית.. ונהנות מ"מסע Tagliyot" לנשים, מרתק ומעצים.

יום 1

תל אביב- טירנה

יוצאות בטיסה מתל אביב דרך יעד בניים ,לשדה התעופה בטירנה בירת אלבניה, נפגשות עם הצוות המקומי, עולות על הרכב ונצא בנסיעה לטירנה, העיר נמצאת במיקום מרהיב בין הרים פתיחה יפה למסע, נמשיך למלון לקבלת חדרים. נצא בערב למסעדה מקומית לחגוג את תחילתו של המסע. (יום זה יכול להשתנות בהתאם לשעת הטיסה ויעד הטיסה)

יום 2

טירנה, שמורת הדייטי, שקודרה

יום ארוך, חוויתי ומסעיר לפנינו. נצא מטירנה בבוקר מוקדם עד לאיזור שמורת הדייטי, שם בנהיגת שטח מאתגרת. ניסע לאורך נהר זרוע מפלים עד לאגם בו נטבול ונשחה(מותנה במזג האויר), נמשיך בשמורת הדייטי בדרך מקסימה ועוצרת נשימה, מלאה בנקודות תצפית מרשימות, נעבור דרך כפרים קטנים ואותנטיים של רועי צאן וחקלאות בראשיתית. נקיים ארוחת צהרים בסגנון פיקניק בשטח. נמשיך ונרד לכוון העיר קרויה, ביקור בעירו של הגיבור המיתולוגי של אלבניה – סקנדר בג. נמשיך לשקודרה ארוחת ערב וטיול במדרחוב הסואן, לינה בשקודרה

יום 3

שקודרה, נהר שאלה, עמק התת

שיאו של הטיול לפנינו ביומיים הבאים, טיול ג'יפים לאלבניה במיטבו. נסיעה בנוף מדהים ובדרך קשה לאורכו של נהר קיר הצלול והתכול. נסיעה לאורכם של כפרים מבודדים, נגיע לנדרסילייה, כפר שכולו טובל בירוק, מים וטבע, ונצא לטיול קל לאורכו של נהר Shale, לחזות במפל מרשים שכוחות המים עשו בסלע כרצונם. נמשיך לט'אט, כפר נטוש ברוב ימות השנה, המתעורר לחיים עם בא האביב והקיץ באלפים האלבניים. לינה בפנסיון כפרי וארוחת ערב

יום 4

עמק התת , שקודרה.

בבוקר נצא למסלול רגלי בעמק הט'אט. הכפר טובל בירוק, בתי האבן הכפריים ציוריים להפליא, הפסגות המחודדות והאחו הירוק מוסיפים לחוויה, וכמובן נהר ט'אט הזורם בשצף לאורכו של הכפר. נגיע למגדל השמירה של ט'אט, נראה את הכנסייה המרשימה, נשוחח עם האנשים, נשתה קפה,ונמשיך עם הג'יפים לטפס בדרכי עפר מתפתלות דרומה לכיוון ראזמה בנוף עוצר נשימה. מן ההרים נרד בדרך נוף בין כפרים קטנים חזרה לעמק שקודרה ומשם בנסיעה לשקודרה בה נלון. ארוחת ערב במלון.

יום 5

שקודרה שייט במעבורת ולעמק ולבונה

נצא מוקדם בבוקר מהמלון שלנו בנסיעה מזרחה לכיוון נהר הדרין, נעלה על המעבורת שתיקח אותנו במעלה הנהר לעומק השטח. נסיים את השייט ונעלה עם הרכבים לכפר ביירם צ'ורי שם נעצור לקפה של בוקר במרכז הכפר. נמשיך צפונה עם הרכבים לעמק וולבונה אתו נגיע לאזור האלפים האלבנים. נמשיך בדרכי שטח עד שנגיע לסופו של העמק בו הוא מקבל צורה של עמק קרחוני. לקראת אחר הצהריים נגיע למלון שלנו ונצא להליכה של אחר הצהריים.

יום 6

מוולבונה לפריזרן - קוסובו

נתחיל את היום בטיפוס לתצפית מעל העמק וולבונה, נמשיך בין כפרי קיץ אל מול האלפים האלבנים. נעצור לקפה של בוקר בנקודה יפה בה מפל זורם אל נחל וולבונה ומשם נרד חזרה לעמק, נסיעה למעבר הגבול עם קוסובו ודרך כפרים קוסובים בעלי חזות עותמנאנית, נגיע לעיר פריזרן המיוחדת בשל האדריכלות העותומאנית והמוסלמית העתיקה הרבה שבה, זו העיר ההיסטורית החשובה ביותר בקוסובו, מעין מוזיאון חי. בפריזרן שילוב של כנסיות ומסגדים שחלקם מהמאה ה14 , מומלץ לבקר בחמאם של פריזרן, חמאם עתיק מהמאה ה16, בעיר יש שוק, מדרחוב וחיי לילה .נעימים. מקום לבלות בו, לינה בפריזרן.

יום 7

פריזרן קוסובו, טירנה אלבניה

פריזרן העיר השנייה בגודלה בקוסובו. עיר חשובה מבחינת ההיסטוריה האלבנית, כי בה הוקמה תנועת הלאומיות האלבנית בסוף המאה ה19 – הליגה של פריזן, בעיר מצודה עתיקה שהייתה חלק מרשת המצודות של הגיבור הלאומי האלבני סקנדרברג במאה ה15 , נטייל באתרי העיר ולאחר מכן נטפס לאתר הסקי המרשים הייושב בסמוך לגבול עם מקדוניה, האתר שימש בימי הנשיא טיטו משכן נופש פרטי שבו אירח נשיאים ומלכים, בסוף היום ניסע למעבר הגבול עם אלבניה ובדרך המהירה החדשה נגיע לטירנה, לינה בטירנה.

יום 8

טירנה, תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נעלה למיניבוס ונצא לכיוון חוף הים לאחד החופים היפים באלבניה, לאחר מכן סיור באתרים שונים בהתאם לזמן, ארוחת צהרים והשלמה של סיורים עד לשעה שנצטרך לנסוע לשדה התעופה בטירנה, שם נפרד מהצוות האלבני וחזור הביתה בשלום.

המחיר כולל:
טיסות בינלאומיות כולל מיסים.
7 לילות בבתי מלון תיירות טובה ובתי הארחה אותנטיים בחדרים זוגיים עם מקלחות ושירותים צמודים.
כלכלה מלאה: מצהריים יום 1 ועד צהריים יום 8 ארוחות בוקר וערב במלונות, ארוחות צהרים במסעדות מקומיות, פיקניק או בתי מקומיים.
השכרת ג'יפים לפי 4 נשים בג'יפ.
מדריכה ישראלית מצוות תגליות
מלווה מצוות תגליות
חובש מצוות תגליות
צוות מנהלות של תגליות
מכונאי צמוד לכל המסלול
ג'יפ מדריכים + ג'יפ מנהלות + דלק לג'יפים.
תיק מפות ומידע לכל ג'יפ
חולצות כובעים צעיפים ודגלים של "מסע תגליות"
מים מינרלים בג'יפים במהלך הטיול
כניסות לאתרים עפ"י התוכנית
טיפים לנותני השירותים בחו"ל למעט המדריכה הישראלית 

המחיר אינו כולל:
הוצאות בעלות אופי אישי. 
ביטוחים אישיים וביטוח ביטול השתתפות עצמית
ארוחות מעבר לכלול בתוכנית הטיול.
טיפ לצוות המדריכים הישראלי והמקומי.
תוספת קיץ וחגים  70 יורו 

תנאי ביטול:
תנאים כלליים וביטול

הערות:
על הנשים להצטייד ברישיון נהיגה בינלאומי כדי שיוכלו לנהוג, רק נהגות מעל גיל 25 מורשות לנהוג בג'יפ.
תגליות לא אחראית לשינויים במסלול במקרה של שינויים בלוח הטיסות. לא יהיה זיכוי כספי על ארוחות שלא מומשו בפועל או על שינויים במסלול כתוצאה משינויים ואיחורים בלוח הטיסות.
התוכנית ועלותה מתבססת על מחירי הטיסות ומיסי הנמל כפי שקיבלנו מחברות התעופה נכון ליום ההצעה. במידה שיהיו שינויים בעלות הטיסה בזמן ההזמנה יחולו שינויים אלו על המטיילים.
 ייתכנו שינויים במסלול ובלוחות הזמנים כתוצאה ממזג אוויר, הוראות השלטונות המקומיים, תנאי דרך או לפי החלטת המדריכה בשטח לטובת המטיילות והתנהלות המסע.
הג'יפים המשמשים את מסעות השטח בארצות השונות נשכרים מחברות השכרה מקומיות,  ומבוטחים ע"י חברות ביטוח מקומיות. כמקובל בכל העולם חוזה השכירות ייחתם ישירות בין המטיילות לבין  חברת ההשכרה המקומית
הרכבים הינם מסוג טיוטה 4 ראנר, לנד רובר דיסקברי, מיצובישי פאג'רו או דומה.
תגליות אינה מתחייבת שתהיה אחידות בין הרכבים וייתכן מצב שבו בשיירה יהיו רכבים מסוגים שונים.
על הנהגות במסע חלה חובה לנהוג לפי חוקי הנהיגה באלבניה ולפי הוראות המדריכה בשטח. במידה שמטיילות לא יפעלו לפי נהלים אלו, תגליות שומרת לעצמה את הזכות למנוע ממטיילות לנהוג את הרכב במהלך הטיול.
במסע ג'יפים באלבניה, ביטוח הרכב אינו מכסה נזקים לשמשות, צמיגים ומרכב תחתון.
חובה להרחיב את הביטוח ולרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית במקרה של נזקים בג'יפים. 
תגליות אינה אחראית לנזקי גוף ורכוש שעלולים להיגרם כתוצאה מן השימוש והנהיגה ברכבים השכורים הנ"ל.

כנסו:  לכל השאלות והתשובות

רוצים להצטרף להרפתקה? השאירו פרטים