טיולי ג'יפים בחו"ל | טיולים מאורגנים | תגליות Tagliyot

טיולי ג'יפים באלבניה- באלפים האלבנים

מחיר: 1695 €

טיולי ג'יפים באלבניה וקוסובו - במסלול בלעדי בנהיגה עצמית 8 ימים

במדינה אירופית שעדיין לא נכנסה אל המאה ה-21.. הייתה סגורה למערב.. עם היסטוריה קומוניסטית, מסלול בלעדי עם המדריכים הכי טובים שהם מומחים לארצות הבלקן.

טיולי ג'יפים באלבניה – מדינה אירופית שעדיין לא נכנסה אל המאה ה-21, אל מחוזות מרוחקים ומנותקים, שבשום דרך אחרת לא ניתן לראות ולחוות. טיולי הג'יפים באלבניה כוללים נסיעה בנופים עוצרי נשימה, ברכסי הרים גבוהים ומרשימים – האלפים האלבניים, בהם שוכנים כפרים מנותקים מכל קידמה טכנולוגית, תלויים על מדרונות תלולים במיוחד, חקלאות פרימיטיבית ובראשיתית הכוללת חריש באמצעים ידניים בלבד, אוכלוסייה חמה ומכניסת אורחים, נהרות שוצפים ומים צלולים בצבע הטורקיז הזורמים בקניונים עמוקים, יערות ירוקים ועשירים ודרכים עקלקלות המהוות אתגר לכל נהג האוהב לחוש ולהכיר את המדינה בה הוא מטייל דרך רכבי השטח. 

מחירים:
המחיר הוא לאדם בחדר זוגי:
  €1695  
תוספת ליחיד בחדר: 210€
תוספת קיץ וחגים: 95€ לאדם
תוספת לאדם: שלושה בג'יפ 125€
תוספת לאדם: שניים בג'יפ 225€
הטיול מותנה במינימום משתתפים

תנאי תשלום:
מקדמה בסך 400 € תיגבה מהמטיילים בזמן ההרשמה, הכוללים 200  € דמי רישום אשר לא יוחזרו במקרה של ביטול ע"י המטיילים, את יתרת התשלום ניתן לשלם ב- 3 תשלומים שווים ללא ריבית, התשלום האחרון עד חודש לפני מועד הטיול, החיוב יתבצע ללא הודעה נוספת.

 דמי ביטול:
טיסות בינלאומיות דמי ביטול על-פי דרישתה של חברת התעופה ובכפוף לחוק הגנת הצרכן.
שירותי קרקע יגבו רק במידה ולא יימצא מחליף על ידי הלקוח על פי הפירוט הבא:
ממועד ההרשמה ועד 60 ימי עבודה לפני היציאה לטיול יגבו דמי ביטול בגובה 100 € למטייל. 
59-45 ימי עבודה לפני תאריך היציאה – ייגבו 15% מעלות הטיול. 
44-30 ימי עבודה לפני תאריך היציאה – ייגבו 25% מעלות הטיול. 
29-15 ימי עבודה לפני תאריך היציאה – ייגבו 50% מעלות הטיול. 
14-8 ימי עבודה לפני תאריך היציאה – ייגבו 75% מעלות הטיול. 
7 ימים לפני תאריך היציאה – יחויב הנוסע ב-100% מעלות הטיול.210

המחיר כולל:
טיסות במסלול תל אביב – טירנה – תל אביב (יהיו מועדים עם טיסה דרך יעד באירופה)
לינה במלונות ובתי הארחה ברמת תיירות טובה. 
כלכלה מלאה – בוקר וערב במלונות צהרים פיקניק משובח בשטח או מסעדות.
ג'יפים בנהיגה עצמית מדגם טויוטה לנד קרויזר, ניסן פטרול או דומה לכול 4 נוסעים.
מכשיר קשר חזקים בכול ג'יפ .
ג'יפ לצוות המדריכים הישראלי והאלבני מצוות Tagliyot
כולל ערכת קפה וציוד פיקניק שטח.
כולל ציוד חילוץ ועזרה ראשונה.
כולל דלק לכל הג'יפים.
כניסה לכול האתרים המצוינים במסלול.
יום וחצי נהדרים בקוסובו
אישורי מעבר גבול לקוסובו
מים מינרלים בג'יפים.
מסי נמל ומסי דלק.
פגישת הכנה לטיול כשבועיים לפני היציאה לטיול.

ביטוח נסיעות ומטען אישי המתאים לאופי הפעילות
ביטוח החזר השתתפות עצמית לנהגים במקרה נזק בג'יפ.
תוספת טיסה בחודשי שיא וחגים כמפורט
ארוחות שאינן כלולות
הוצאות אישיות (שתייה קלה בארוחות, מזכרות וכד').
תשר לצוות ההדרכה
הושבה בטיסות
תוספות כמפורט בסעיף מחירים.
לתשומת ליבכם: יתכן והמסלול יתנהל הפוך מהמתוכנן עקב שינויים בשטח (מעברי הרים סגורים) ותנאי מזג האוויר, בכל מקרה נגיע לכל היעדים בתכנית.

טיול ג'יפים באלבניה בנהיגה עצמית לעומק השטח בדרכים הרריות ברכסי הרי האלפים האלבנים, בכבישים הרריים. מעבר בין כפרי נוודים אלבנים, עיירות וכפרים מסורתיים. הנהיגה בעבירות בינונית על פי רוב כאשר יהיו מספר קטעי מעבר אתגריים ומרגשים .
רמת בתי המלון טובה, בתי הארחה מצוינים, חוויה טובה ונעימה.
מזג האוויר בתקופה זו עלול להיות בלתי צפוי, עם גשמים ועקב כך, ייתכן ונידרש לבצע שינויים במסלול הטיול המתוכנן, מדריך הטיול יידע לשקול את האלטרנטיבה הראויה ביותר לטובת ורווחת הנוסעים.
התכנית בנויה כך שניתן יהיה להתאימה לתנאים ומזג האוויר.
בהרי האלפים האלבנים בהם נטייל יש אזורים המגיעים ל 2500 מ'.
במידה ומטייל חושש ממחלת גבהים, מומלץ להתייעץ עם רופא.
לצורך הרישום נא לשלוח למשרדינו צילום דרכון עדכני בתוקף של חצי שנה ומעלה מיום החזרה לארץ.  

חברת תגליות לא אחראית לשינויים במסלול במקרה של שינויים בלוח הטיסות. לא יהיה זיכוי כספי על ארוחות שלא מומשו בפועל או על שינויים במסלול כתוצאה משינויים ואיחורים בלוח הטיסות.
בטיולי ג'יפים באלבניה על המטיילים להצטייד ברישיון נהיגה בינלאומי כדי שיוכלו לנהוג בג'יפים.

*התכנית ועלותה מתבססת על הערכת עלות הטיסות לאביב קיץ 2020 לפי הידוע לנו נכון ליום ההצעה, במידה שיהיו שינויים בעלות הטיסה בזמן ההזמנה יחולו שינויים אלו על המטיילים .

הג'יפים המשמשים את טיולי השטח בארצות השונות נשכרים מחברות השכרה מקומיות, ומבוטחים ע"י חברות ביטוח מקומיות. כמקובל בכל העולם, חוזה השכירות ייחתם ישירות בין המטיילים לבין חברת ההשכרה המקומית.

על הנהגים בטיול חלה חובה לנהוג לפי חוקי הנהיגה בקירגיסטן ולפי הוראות המדריך בשטח. במידה שמטייל/ת לא יפעלו לפי נהלים אלו, תגליות שומרת לעצמה את הזכות למנוע ממטייל/ת לנהוג את הרכב במהלך הטיול. טיולי ג'יפים באלבניה ביטוח הרכב אינו מכסה נזקים לשמשות, צמיגים ומרכב תחתון.

הטיול באלבניה ובאלפים האלבנים הינו טיול ג'יפים בתנאי שטח הררים ולעיטים מושלגים, ייתכנו שינויים במסלול ובלוחות הזמנים כתוצאה ממזג האוויר, מעברי הרים סגורים, הוראות השלטונות המקומיים, תנאי דרך או לפי החלטת המדריך בשטח לטובת המטיילים והתנהלות הטיול.
הטיול מותנה במינימום 12 מטיילים

רוצים להצטרף להרפתקה? השאירו פרטים

תוכנית הטיול

טיולי ג'יפים 8 ימים במחוזות מרוחקים ומנותקים, שבשום דרך אחרת לא ניתן לראות ולחוות ..עם בונוס יום בקוסובו.

יום 1:

תל אביב- טירנה

נצא בטיסה מתל אביב לטירנה (יהיו מועדים שהטיסה תהיה דרך יעד באירופה). נפגוש את הצוות המקומי, נעלה על המיניבוס ונצא לכיוון טירנה להתארגנות במלון, ארוחת צהרים קלה, נמשיך לסיור בעיר טירנה, נכיר את אתריה החשובים, בערב נגיע למסעדה לחגוג את תחילתו של המסע.לינה בטירנה (יום זה יכול להשתנות בהתאם לשעת הטיסה ויעד הטיסה)

יום 2:

טירנה, שמורת הדייטי, שקודרה

יום ארוך, חוויתי ומסעיר לפנינו. נצא מטירנה בבוקר מוקדם עד לאיזור שמורת הדייטי, שם בנהיגת שטח מאתגרת. ניסע לאורך נהר זרוע מפלים עד לאגם בו נטבול ונשחה(מותנה במזג האויר), נמשיך בשמורת הדייטי בדרך מקסימה ועוצרת נשימה, מלאה בנקודות תצפית מרשימות, נעבור דרך כפרים קטנים ואותנטיים של רועי צאן וחקלאות בראשיתית. נקיים ארוחת צהרים בסגנון פיקניק בשטח. נמשיך ונרד לכוון העיר קרויה, ביקור בעירו של הגיבור המיתולוגי של אלבניה – סקנדר בג. נמשיך לשקודרה ארוחת ערב וטיול במדרחוב הסואן, לינה בשקודרה

יום 3:

שקודרה, נהר שאלה, עמק התת

שיאו של הטיול לפנינו ביומיים הבאים, טיול ג'יפים לאלבניה במיטבו. נסיעה בנוף מדהים ובדרך אתגרית לאורכו של נהר קיר הצלול והתכול. נסיעה לאורכם של כפרים מבודדים, נגיע לנדרסילייה, כפר שכולו טובל בירוק, מים וטבע, ונצא לטיול קל לאורכו של נהר Shale, לחזות במפל מרשים שכוחות המים עשו בסלע כרצונם. נמשיך לט'אט, כפר נטוש ברוב ימות השנה, המתעורר לחיים עם בא האביב והקיץ באלפים האלבניים. לינה בפנסיון כפרי וארוחת ערב

יום 4:

עמק התת , שקודרה.

בבוקר נצא למסלול רגלי בעמק הט'אט. הכפר טובל בירוק, בתי האבן הכפריים ציוריים להפליא, הפסגות המחודדות והאחו הירוק מוסיפים לחוויה, וכמובן נהר ט'אט הזורם בשצף לאורכו של הכפר. נגיע למגדל השמירה של ט'אט, נראה את הכנסייה המרשימה, נשוחח עם האנשים, נשתה קפה,ונמשיך עם הג'יפים לטפס בדרכי עפר מתפתלות דרומה לכיוון ראזמה בנוף עוצר נשימה. מן ההרים נרד בדרך נוף בין כפרים קטנים חזרה לעמק שקודרה ומשם בנסיעה לשקודרה בה נלון. ארוחת ערב במלון.

יום 5:

שקודרה שייט במעבורת ולעמק וולבונה

נצא מוקדם בבוקר מהמלון שלנו בנסיעה מזרחה לכיוון נהר הדרין, נעלה על המעבורת שתיקח אותנו במעלה הנהר לעומק השטח. נסיים את השייט ונעלה עם הרכבים לכפר ביירם צ'ורי שם נעצור לקפה של בוקר במרכז הכפר. נמשיך צפונה עם הרכבים לעמק וולבונה אתו נגיע לאזור האלפים האלבנים. נמשיך בדרכי שטח עד שנגיע לסופו של העמק בו הוא מקבל צורה של עמק קרחוני. לקראת אחר הצהריים נגיע למלון שלנו ונצא להליכה של אחר הצהריים.

יום 6:

מוולבונה לפריזרן - קוסובו

נתחיל את היום בטיפוס לתצפית מעל העמק וולבונה, נמשיך בין כפרי קיץ אל מול האלפים האלבנים. נעצור לקפה של בוקר בנקודה יפה בה מפל זורם אל נחל וולבונה ומשם נרד חזרה לעמק, נסיעה למעבר הגבול עם קוסובו ודרך כפרים קוסובים בעלי חזות עותמנאנית, נגיע לעיר פריזרן המיוחדת בשל האדריכלות העותומאנית והמוסלמית העתיקה הרבה שבה, זו העיר ההיסטורית החשובה ביותר בקוסובו, מעין מוזיאון חי. בפריזרן שילוב של כנסיות ומסגדים שחלקם מהמאה ה14 , מומלץ לבקר בחמאם של פריזרן, חמאם עתיק מהמאה ה16, בעיר יש שוק, מדרחוב וחיי לילה .נעימים. מקום לבלות בו, לינה בפריזרן.

יום 7:

פריזרן קוסובו, טירנה אלבניה

פריזרן העיר השנייה בגודלה בקוסובו. עיר חשובה מבחינת ההיסטוריה האלבנית, כי בה הוקמה תנועת הלאומיות האלבנית בסוף המאה ה19 – הליגה של פריזן, בעיר מצודה עתיקה שהייתה חלק מרשת המצודות של הגיבור הלאומי האלבני סקנדרברג במאה ה15 , נטייל באתרי העיר ולאחר מכן נטפס לאתר הסקי המרשים הייושב בסמוך לגבול עם מקדוניה, האתר שימש בימי הנשיא טיטו משכן נופש פרטי שבו אירח נשיאים ומלכים, בסוף היום ניסע למעבר הגבול עם אלבניה ובדרך המהירה החדשה נגיע לטירנה, לינה בטירנה.

יום 8:

טירנה, תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נעלה למיניבוס ונצא לכיוון חוף הים לאחד החופים היפים באלבניה, לאחר מכן סיור באתרים שונים בהתאם לזמן, ארוחת צהרים והשלמה של סיורים עד לשעה שנצטרך לנסוע לשדה התעופה בטירנה, שם נפרד מהצוות האלבני וחזור הביתה בשלום.