טיולי ג'יפים בחו"ל | טיולי ג'יפים בישראל | תגליות Tagliyot

טיולי ג'יפים במרוקו – בהרי האטלס והסהרה

מחיר: 2650$

טיולי ג'יפים במרוקו - בנהיגה עצמית - 9 ימים

טיולי ג'יפים במרוקו היפהפייה.. בקו שעובר משיא הפאר של ארמונות ומסגדים לשוליים הנידחים של הרי האטלס ולדיונות הסהרה דרך הכפרים עוצרי הנשימה היופי מצוי בכל. בגלל שתרבות יהודי מרוקו היא חלק מהישראליות שלנו, לכל היופי הזה, החיות והצבעוניות שובות העין והלב - וכמובן המטעמים, התווספה גם תחושה של שייכות וזיקה יהודית למקום זו חוויה חזקה ומפתיעה

טיולי ג'יפים במרוקו בנהיגה עצמית, טיול ג'יפים עובר דרך עמוד השדרה של מרוקו – הרי האטלס, המתחלקים לרכס האטלס התיכון ולרכס האטלס הרם, הפסגה הגבוהה ביותר היא ג'בל טובקאל (4165 מ'), הנמצאת ברכס הרם, מדרום לרכס הרם משתרע עמק הסוס, ומעבר לו – רכס הרי מול האטלס, מצפון לרכס הרם עובר שקע אום א-רביע, ומעבר לו – רכס האטלס התיכון, רכס נוסף, לאורך החוף הים-תיכוני, הוא של הרי הריף. ממערב לשלשלות ההרים הללו משתפלת רמה היורדת עד חוף האוקיינוס האטלנטי, שני הנהרות העיקריים במרוקו הם מולויה, הנשפך לים התיכון, ואום א-רביע, הנשפך לאוקיינוס האטלנטי

המחיר הוא לאדם בחדר זוגי:  2650 $ 
תוספת ליחיד בחדר: 245$
תוספת קיץ וחגים: 95$ לאדם
תוספת לאדם: שלושה בג'יפ 175$
תוספת לאדם: שניים בג'יפ 375$
הטיול מותנה במינימום משתתפים

תנאי תשלום:
מקדמה בסך 400 $ תיגבה מהמטיילים בזמן ההרשמה, הכוללים 200  $ דמי רישום אשר לא יוחזרו במקרה של ביטול ע"י המטיילים, את יתרת התשלום ניתן לשלם ב- 3 תשלומים שווים ללא ריבית, התשלום האחרון עד חודש לפני מועד הטיול, החיוב יתבצע ללא הודעה נוספת.

דמי ביטול:
טיסות בינלאומיות
דמי ביטול על-פי דרישתה של חברת התעופה ובכפוף לחוק הגנת הצרכן.
שירותי קרקע יגבו על פי הפירוט הבא:
59-45 ימי עבודה לפני תאריך היציאה – ייגבו 15% מעלות הטיול. 
44-30 ימי עבודה לפני תאריך היציאה – ייגבו 25% מעלות הטיול. 
29-15 ימי עבודה לפני תאריך היציאה – ייגבו 50% מעלות הטיול. 
14-8 ימי עבודה לפני תאריך היציאה – ייגבו 75% מעלות הטיול. 
7 ימים לפני תאריך היציאה – יחויב הנוסע ב-100% מעלות הטיול.
לתנאים הכלליים בהרחבה

טיסה בינלאומית מת"א דרך אירופה לקזבלנקה\מרקש.
מס נמל והיטל בטחון כפי שידוע לנו נכון ליום הוצאת ההצעה ייתכנו שינויים במסי הנמל.
כלכלה חצי פנסיון
לינה בבתי מלון בדרגת תיירות טובה, פרט לאימלשיל ושגגה, בהם נלון בפנסיון ובאוהלים בתנאים טובים.
השכרת ג'יפים לנהיגה עצמית  לפי 4 נוסעים בג'יפ.
 מכשירי קשר בכל ג'יפ
העברות לפי צורך באוטובוס תיירים נח לפי התכנית.
דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית.
ויזה למרוקו.
מדריך ישראלי מצוות תגליות
מדריך שטח מקומי .
כניסה לכל האתרים כמפורט במסלול.
דמי רישום בסך 200$ אשר לא יוחזרו במקרה של ביטול.

ביטוח נסיעות ומטען אישי המתאים לאופי הפעילות
תוספת טיסה בחודשי שיא וחגים ( 95$ ביולי אוגוסט וחגים)
ארוחות שאינן כלולות בתכנית
הוצאות אישיות (שתייה קלה בארוחות, מזכרות וכד').
דלק לג'יפים
תשר לצוות ההדרכה

טיול ג'יפים למרוקו בנהיגה עצמית לעומק השטח בדרכים הרריות ברכסי הרי האטלס, בדיונות של חולות הסהרה, ובכבישים הרריים. מעבר בין כפרי הברברים, עיירות קטנות וכפרים מסורתיים. הנהיגה בעבירות בינונית על פי רוב כאשר יהיו מספר קטעי מעבר אתגריים ומרגשים בג'בל סהרו ובסהרה.
רמת בתי המלון טובה ונעימה.
מזג האוויר בתקופה זו עלול להיות בלתי צפוי, עם גשמים ועקב כך, ייתכן ונידרש לבצע שינויים במסלול הטיול המתוכנן, מדריך הטיול יידע לשקול את האלטרנטיבה הראויה ביותר לטובת ורווחת הנוסעים.
התכנית בנויה כך שניתן יהיה להתאימה לתנאים ומזג האוויר.
באטלס הגבוה יש אזורים המגיעים לכמעט 3000 מ'.
במידה ומטייל חושש ממחלת גבהים, מומלץ להתייעץ עם רופא.
לצורך הוצאת הויזה נבקשכם לשלוח למשרדינו צילום דרכון עדכני (בתוקף של חצי שנה ומעלה מיום החזרה לארץ) מחיר הויזה כלול במחיר הטיול. 

חברת תגליות לא אחראית לשינויים במסלול במקרה של שינויים בלוח הטיסות. לא יהיה זיכוי כספי על ארוחות שלא מומשו בפועל או על שינויים במסלול כתוצאה משינויים ואיחורים בלוח הטיסות .

*התכנית ועלותה מתבססת על הערכת עלות הטיסות לאביב קיץ 2020 לפי הידוע לנו נכון ליום ההצעה, מידה שיהיו שינויים בעלות הטיסה בזמן ההזמנה יחולו שינויים אלו על המטיילים .

הטיול למרוקו הינו טיול ג'יפים בתנאי שטח הררים ובמדבריות מרוקו, ייתכנו שינויים במסלול ובלוחות הזמנים כתוצאה ממזג האוויר, הוראות השלטונות המקומיים, תנאי דרך או לפי החלטת המדריך בשטח לטובת המטיילים והתנהלות הטיול.
הטיול מותנה במינימום 12 מטיילים

רוצים להצטרף להרפתקה? השאירו פרטים

תוכנית הטיול

טיולי ג'יפים במרוקו - 8 ימים של שכרון חושים.. אם לאפיין את מרוקו במילה אחת היא תהיה צבעים. צבעים עזים, מרהיבים, מאפיינים את מרוקו בכל מקום שעליו נחות העיניים, בביגוד, בשווקים, בבדים, בריהוט, בבתים, בתכשיטים.

יום 1:

תל אביב - קזבלנקה - כפר דימאנט

טיסה סדירה לאירופה ומשם טיסת המשך לקזבלנקה והעברה באוטובוס לכפר דימאנט בו ישנים את הלילה הראשון במרוקו, ארוחת ערב ושינה בגיט (אכסניה מקומית) סוג של לינה משותפת.

יום 2:

כפר דימאנט - כפר טמגה

מזרחה לג'בל ראר הגבוה באזור זה של האטלס, נגיע לאזור אגוטי, עד לצוק ענק המכונה הקתדרל הנמצא מעל הכפר טמגה ארוחת הערב ושינה בגיט (אכסניה מקומית) סוג של לינה משותפת.

יום 3:

כפר טמגה - אימילשיל

תצפית וצילומים על המצוק הענק הקתדרל, המשך נסיעה ונחצה את ערוץ אסיפ מילול ונטפס ברכס האטלס, נגיע לעיירה אימילשיל הידועה במפגש המסורתי של חתנים וכלות ברבריים מכל רחבי האטלס, לינה בבית הארחה באימילשיל

יום 4:

אימילשיל - עמק הטודרה - רכס הסה'רו

נרד לקניון ולעמק הטודרה המפורסם משירו של שלמה בר.. המשך דרומה לרכס ההרים ז'ערו המורכב ברובו מסלע גרניט עד למעבר הרים טאזארט, נרד לשוליים הצפוניים של רכס הסה'רו , לינה במלון קטן ונחמד.

יום 5:

רכס הסה'רו - שולי הסהרה - זאגורה

נחצה את אזור זאגורה עד למחמיד נסיעה דרך דיונות ודרכים כבושות בשולי הסהרה לינה וארוחת ערב במאהל בזאגורה - שיאגה.

יום 6:

זאגורה - ווארזאזאת

דהירה מהנה בדיונות של הסהרה, ניסע על אגם מיובש ושטוח עם שבילי מדבר נמשיך בנסיעה על כביש המוביל לעיר הסרטים ווארזאזאת ארוחת ערב ושינה בבית מלון ברמה טובה.

יום 7:

ווארזאזאת - מרקש

סיור קצר בעיר ולאחר מכן נבקר בקסבה המפורסמת איט בן הדו ומשם דרך וואדי אונילה עד לקסבה המרשימה ביותר במרוקו - קסבת טילווט, בסיום הביקור, נסיעה על הכביש דרך מעבר ההרים הגבוהה במרוקו עד למרקש, החזרת הרכבים ושינה במלון מעולה במרקש

יום 8:

מרקש

ארוחת בוקר מאוחרת ורגועה, סיור מודרך רגלי במרקש - בשוק, במלאח, בבית הכנסת העתיק ובכיכר השוק המפורסמת גמע אל פנא, בערב חוויה לילית בשוק הססגוני של מרקש, ארוחת ערב חגיגית לסיכום הטיול.

יום 9:

מרקש - תל אביב

ארוחת בוקר במלון סיור והשלמת קניות במרקש ובכיכר ג'מע אל פנא, משם נסיעה לשדה התעופה וטיסה אחר הצהרים.