טיולי ג'יפים בחו"ל | טיולי ג'יפים בישראל | תגליות Tagliyot

טיולי ג'יפים ואופנועי שלג ברומניה

מחיר: 1295 €

טיול ג'יפים ואופנועי שלג ברומניה - הרפתקאות חורף

דמיינו את כל היופי הזה בחורף - ג'יפים אופנועי שלג.. אח בוערת בבקתה בה נלון..

טיולי ג'יפים ברומניה ואופנועי שלג בהרי הקרפטים המתכסים בשמיכת שלג עבה, וגם היערות המחטניים מכוסים בלבן. הטירות העתיקות, ובהן טירת בראן, עוטות מראה דרמטי במיוחד כשהן מכוסות בשלג. החורף, למרות הקור, הוא תקופה מצוינת לטיולי ג'יפים בהרי הקרפטים של רומניה. בבקרים הג'יפים מפלסים את דרכם בדרכי השטח המושלגות, חוצים פלגי מים שוצפים ונהנים מתצפיות נוף מרהיבות. בשעות הצהריים נהנים מארוחות עשירות על טהרת המטבח הרומני במסעדות כפריות, בבתי התושבים וכשמזג האוויר מאפשר זאת גם בפיקניק בחיק הטבע, ובערב, אחרי שמבלים את היום הטבע ובקור המקפיא, נותנים לגוף להתפנק ולהתחמם במעיינות החמים ובאתרי הספא שרומניה התברכה בהם.

רוצים להצטרף להרפתקה? השאירו פרטים

תכנית הטיול

5 ימים של שכרון חושים טיולי ג'יפים ואופנועי שלג עם כל היופי הזה בחורף

יום 1:

תל אביב – בוקרשט - סיביו

טיסת בוקר\לילה לבוקרשט התארגנות על גבי הג'יפים ויציאה לכיוון פִּיטֵשְׁט (Pitesti ) היא העיר הגדולה ביותר במחוז ארג'ש בחבל מונטניה שברומניה. העיר משמשת כצומת מסילות ברזל חשוב ושוכנת בין הדנובה ובין הרי הקרפטים, בהתחברות הנהר ארג'ש עם הדנובה, נמשיך ונעצור ליד סכר הידרו-אלקטרי - "וידרארו" שניבנה ב-1966 מראה מרשים לאחר הפסקה קצרה נמשיך לכיוון עמק נהר האולט ( Olt ) הקפוא לנסיעת שטח ושלג, בסיום נגיע לעיר סיביו (Sibiu) ללינה.

יום 2:

יום שטח בוץ ושלג.

ארוחת הבוקר ונעלה על הג'יפים ליום ארוך בשטח, נסיעה בדרכי בוץ ושלג באזור הסקסוני ונגלה את טרנסילבניה כשנחלוף על פני כפרים של צוענים המנהלים חיי משק עתיקים בבתים צבעוניים וכפרים קטנים שבהם עדיין התושבים משתמשים בשיטות חקלאיות קדומות לעיבוד האדמה, לחרישת ברזל ועבודות עץ, לקראת סוף היום נגיע לעיר הציורית סיגישוארה שנשתמרה כאילו קפאה בזמן בימי הביניים. זוהי עיר סקסונית עתיקה שחלקה מוקף חומה ו-9 צריחים, נסייר במרכז העתיק שמוקף בחומה מבוצרת ומגדלי שמירה, נכיר את הרחובות הצרים והצבעוניים, את בית הולדתו של הנסיך ולאד ואת מגדל השעון הניצב במרכז, לינה בסיגישווארה (Sighisoara)

יום 3:

כפרים סקסונים – צוענים - וסקרי

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לנסיעת שטח אתגרית בינות לכפרים הסקסונים בחבל ארץ שנפתח לתיירות המערבית רק לפני שנים מספר. דרך כמה כפרי צוענים נגיע אל הכפר ויסקרי שהוכרז ע"י אונסק"ו כאתר מורשת והנסיך צ'רלס מבריטניה רכש שם בית כאות להכרה בשורשיו הטרנסילבנים. ארוחת צהרים באחד הבתים – מיוחד וטעים, לעת ערב נגיע לבית הארחה מקסים בסמוך לאתר היציאה עם אופנועי השלג..

יום 4:

חוויה מאתגרת באופנועי שלג. (מסלול הטיול ישתנה בהתאם למצב השלג)

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לחוויה האתגרית – טיול אופנועי שלג!, יום של רכיבה אתגרית באופנועי שלג. החוויה מקפיצת האדרנלין מתאימה גם למי שלא רכב על אופנוע שלג מימיו. אחרי הדרכה והסברים, ואחרי שמוודאים שכל חברי הקבוצה יודעים לשלוט באופנוע השלג בסיבובים ובבלימות, יוצאים לנסיעה בלתי נשכחת ביערות העד המושלגים, כשמסביב נופים עוצרי נשימה של מרחבים לבנים, רכסי הרים מרהיבים ופלגי מים. אחה"צ ניסע בדרכי שטח בנוף שוויצרי בעמק בראן, ומשם ישירות לבית מלונינו בפויאנה ברשוב (Poiana Brasov)

יום 5:

עמק בראן – רכס הבוצ'אג' – בוקרשט

לאחר ארוחת הבוקר נעלה על הג'יפים ונטפס אל רכס הבוצ'ג', המשמש בחורף כאתר סקי גדול. כמויות לא מבוטלות של שלג, בעיקר בפסגת הרכס. נמשיך בנסיעה מעניינית אל עבר אגם פשטרה הקפוא בחורף. נרד מהרכבים ונצא לטיול רגלי קצר במערה המפורסמת, אשר בפתחה נבנה מנזר יפהפה. במידת הזמן ואופי הדרך נמשיך לתצפית מרהיבה על עמק ברשוב. אחר הצהרים נתחיל את נסיעתנו לבוקרשט וטיסה הביתה.

הערות:
בטיול ג'יפים לרומניה על המטיילים להצטייד ברישיון נהיגה בינלאומי כדי שיוכלו לנהוג בג'יפים, רק נהגים מעל גיל 25 מורשים לנהוג בג'יפ. יש צורך בהצגת דרכון + רישיון נהיגה + כרטיס אשראי בינ"ל לפיקדון בגובה 1000 יורו + 200 יורו במזומן עבור השכרת אופנועי השלג למקרה נזק.

החברה לא אחראית לשינויים במסלול במקרה של שינויים בלוח הטיסות. לא יהיה זיכוי כספי על ארוחות שלא מומשו בפועל או על שינויים במסלול כתוצאה משינויים ואיחורים בלוח הטיסות.

הטיול לרומניה הינו טיול לעומק השטח בחורף, ייתכנו שינויים במסלול ובלוחות הזמנים כתוצאה ממזג אוויר, הוראות השלטונות המקומיים, תנאי דרך או לפי החלטת המדריך בשטח לטובת המטיילים והתנהלות הטיול.

הג'יפים המשמשים את טיולי השטח נשכרים מחברות השכרה מקומיות ומבוטחים ע"י חברות ביטוח מקומיות. כמקובל בכל העולם חוזה השכירות ייחתם ישירות בין המטיילים לבין  חברת ההשכרה המקומית

על הנהגים בטיול חלה חובה לנהוג לפי חוקי הנהיגה ברומניה ולפי הוראות המדריך בשטח. במידה שמטייל/ת לא יפעלו לפי נהלים אלו, החברה שומרת לעצמה את הזכות למנוע ממטייל/ת לנהוג את הרכב במהלך הטיול.

בטיול ג'יפים לרומניה, ביטוח הרכב אינו מכסה נזקים לשמשות, צמיגים ומרכב תחתון. ניתן להרחיב את הביטוח ולרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית במקרה של נזקים. החברה אינה אחראית לנזקי גוף ורכוש שעלולים להיגרם כתוצאה מן השימוש והנהיגה ברכבים השכורים הנ"ל.

מחיר:
1295 €
לאדם בחדר זוגי


המחיר כולל:
טיסה סדירה תל אביב – בוקרשט – ת"א.
כלכלה מלאה, לינה במלונות ופנסיונים בהתאם לתוכנית ברמת תיירות מעולה.
השכרת ג'יפים ע"ב 4 בג'יפ, ודלק.
אופנועי שלג לפי 2 רוכבים באופנוע, ודלק. 
כניסות לאתרים עפ"י התוכנית.
מדריך ישראלי – מדריך שטח מקומי 
דמי רישום בסך 150€ אשר לא יוחזרו במקרה של ביטול.
מפגש הכנה בארץ לקראת הטיול.


המחיר אינו כולל:
ביטוח נסיעות ומטען אישי המתאים לאופי הפעילות, הכולל כיסוי עבור נהיגה בג'יפים ובאופנועי שלג.
הוצאות אישיות (שתייה קלה בארוחות, מזכרות וכד').
תשר לצוות ההדרכה.
תוספת חגים 60 € לאדם. 
כול מה שאינו מופיע תחת הסעיף "המחיר כולל".
תוספת לאדם – ל 1 באופנוע שלג: 245 €
תוספת לאדם – שניים בג'יפ: 315 €
תוספת לאדם – יחיד בחדר: 120 €

תנאי תשלום:
מקדמה בסך 150€ תיגבה מהמטיילים בזמן ההרשמה.
את יתרת התשלום ניתן לשלם באשראי ב- 2 תשלומים שווים ללא ריבית, התשלום יסתיים לפני מועד הטיול, החיוב יתבצע ללא הודעה נוספת ולפי שער מזומנים גבוה.

תנאי ביטול:

תנאים כלליים וביטול


 

אופי הטיול: 
טיול ג'יפים בחורף משולב באופנועי שלג ברומניה בנהיגה עצמית בחיק הטבע, באזורי נופים הרריים ומושלגים, עיירות קטנות וכפרים מסורתיים. נהיגה בדרכי עפר בעבירות בינונית + עם מספר קטעי מעבר אתגריים ומרגשים.

תחבורה: 
רכבי 4X4 מחברת השכרה ברומניה, הרכבים הם רכבי שטח במצב אחזקה מצוין. הג'יפים הינם  מסוג ניסן פטרול, דציה דסטר או דומה. הטיול בנוי ע"ב 4 מטיילים בג'יפ,  2 אנשים על אופנוע שלג, כולל דלק, ללא הגבלת ק"מ,  מכשיר קשר בכל רכב. רצוי לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית. יש צורך בהצגת דרכון + רישיון נהיגה + כרטיס אשראי בינ"ל לפיקדון בגובה 1000 יורו + 200 יורו במזומן עבור השכרת אופנועי השלג למקרה נזק. 

לינה:
בטיול ג'יפים לרומניה הלינה במלונות נוחים בדרגת תיירות טובה. רשימת מלונות תועבר לנרשמים. 

כלכלה:

פנסיון מלא – ארוחות בוקר בבתי המלון, ארוחות צהרים בשטח, ארוחות ערב בבתי המלון או במסעדות מקומיות, מים מינרלים, ערכת קפה ועוד צ'ופרים והפתעות כלולים בעלות. 

רוצים להצטרף להרפתקה? השאירו פרטים