טיולי ג'יפים בחו"ל | Tagliyot

טיולי ג'יפים בירדן – לארמונות המדבר

מחיר: 550$

טיול ג'יפים בנהיגה עצמית לארמונות המדבר - ירדן

מסע אתגרי של 4 ימים

טיולי ג'יפים בירדן – מסע אתגרי לארמונות מדבר ולמצודות דרכים מהתקופה הרומית ומבית אומיה במאה השמינית לסה"נ, קצר חראנה ארמון בין שתי קומות מרשים, נבקר בקצר עמרה ובמצודת אזרק הבנויה מאבנים שחורות הבולטת על רקע המדבר שימשה מפקדתו של לורנס איש ערב במרד הגדול, קצר חלאבת מצודה רומית ביזנטית, מס' קילומטרים משם נמצאים שרידי בית מרחץ בשם "חמאם שרה", בדרום נגיע לבקע ג'עפר מרחבים אדירים הגובלים עם גבולות סעודיה, מסלול בן מאות ק"מ מצפון לדרום… ניתן לבצע גם מדרום לצפון!!

רוצים להצטרף להרפתקה? השאירו פרטים

תוכנית הטיול

מצודות דרכים וארמונות מדבר

יום 1

מעבר הגבול - נהר הירדן

נחצה את הגבול במעבר נהר הירדן (שייח חוסן), ניסע על כביש בקעת הירדן הירדני, נעלה בדרך ג'יפים עד ל"קלעת אל רבא" ליד עג'לון, תצפית לכיוון השומרון והגלעד, נסייר במצודת עג'לון המרשימה ונמשיך מזרחה עד ג'רש, עיר הבנויה כעיר רומית קלאסית, ניכנס דרך השער הדרומי, נראה את ההיפודרום, נעבור בפורום- הכיכר הסגולה, נטייל בקרדו עד מקדש ארטמיס. נכנס לתאטרון ומשם נמשיך בנסיעת כביש עד לאזרק – לינה במלון באזרק.

יום 2

נאת המדבר אזרק ומצודת אזרק

את היום נתחיל בביקור במקום אשר שימש את כוחותיו של לורנס איש ערב כמפקדה קדמית – נאת המדבר אזרק ומצודת אזרק, לאחר הביקור ניסע לכיוון הגבול עם עירק בחלק מהזמן נסיעת שטח לאורך שטחי הבזלת של הלג'ע, ניסע עד קצר בורקה, מיצד ששמר על הדרך מוואדי סירחן לכיוון רמת הגולן, נמשיך עד לעמדת השמירה על הגבול הירדני עירקי (עד כמה שניתן ובהתאם להחלטת המדריך והשוטר הירדנים) לאחר מכן נחזור לאזרק בנסיעת שטח לאורך הגבול הסעודי ובהמשך לאורך ציר הנפט, ארוחת ערב ולינה במלון באזרק.

יום 3

קצר אל עמרה

את היום נתחיל מוקדם מאוד בקצר אל עמרה נתרשם מהפרסקאות המספרות את סיפורי הזימה של בית אומיה במאה השמינית לסה"נ, נמשיך לביקור בארמון ח'ראנה על שתי קומותיו, לאחר הביקור נמשיך בנסיעת שטח ארוכה במישורי אבן הצור, עד קצר טובה עוד מצודת מדבר על הדרך העולה מדרום לצפון, נמשיך עד לקע' ג'עפר, מלחה ענקית שניראת בצילומי לווין כעין גדולה על פני כדור הארץ, ניסע במיישר בצורה חופשית ונתרשם מהאין סופיות של הנוף המדהים, באחת הפינות נתארגן ללינת שטח וארוחת ערב.

יום 4

קע' ג'עפר - מעבר ערבה

נתחיל את היום בקע' ג'עפר, ניסע דרומה עד שנגיע לקו מצוק שממנו נצפה במרחבי אבן חול ודיונות, נמשיך משם לראס אל נקב, מעלה ארוך ותלול. בסוף המעלה תצפית קצרה ודרך מעבר הרים (ג'בל א' נצפה) נרד לוואדי רם נטייל במקום המדהים הזה עד שיגמר הזמן ומשם ניסע למעבר הגבול – מעבר ערבה.

הערות: 
בטיול ג'יפים בירדן על המטיילים להצטייד ברישיון נהיגה ישראלי תקף.
טיול ג'יפים בירדן הינו טיול לעומק השטח, ייתכנו שינויים במסלול ובלוחות הזמנים כתוצאה ממזג אוויר, הוראות השלטונות המקומיים, תנאי דרך או לפי החלטת המדריך בשטח לטובת המטיילים והתנהלות הטיול.
על הנהגים בטיול חלה חובה לנהוג לפי חוקי הנהיגה בירדן ולפי הוראות המדריך בשטח. במידה שמטייל/ת לא יפעלו לפי נהלים אלו, החברה שומרת לעצמה את הזכות למנוע ממטייל/ת לנהוג את הרכב במהלך הטיול.
החברה אינה אחראית לנזקי גוף ורכוש שעלולים להיגרם כתוצאה מן השימוש והנהיגה ברכבים הפרטיים.

המחיר כולל: 
אישורי תנועה בירדן + שוטר מלווה מטעם משטרת התיירות הירדנית.
לינה : 2 לילות בבית מלון תיירות טובה ב אזרק, 1 לילה בשטח בציוד אישי.
כלכלה : חצי פנסיון- ארוחות בוקר וערב במלונות. 
מדריך מקומי דובר אנגלית לאורך כל הטיול.
מדריך ישראלי מצוות Tagliyot
דמי רישום בסך 150$ אשר לא יוחזרו במקרה של ביטול
כניסות לאתרים עפ"י התוכנית 

המחיר אינו כולל: 
מס מעבר גבול ישראלי בסך 100 ש"ח לאדם. 
מס יציאה מירדן 10 דינר לאדם
ויזה לירדן 40 דינר (תלוי בירדנים – לפי מס' ימי טיול)
ג'יפ פרטי – ביטוח ירדני + החלפת מס רכב: 90 דינר
טנדר פרטי – ביטוח + החלפת מס רכב: 137 דינר
דלק – 70 דינר בערך לכל הטיול.
הוצאות בעלות אופי אישי. 
ביטוח רפואי ומטען אישי לכולם 
ביטוח רכב תקף לבעלי ג'יפ.
ארוחות מעבר לכלול בתוכנית הטיול.
טיפ לצוות המדריכים

תנאי תשלום:
הרשמה והזמנה באמצעות פרטי כרטיס אשראי + מקדמה בסך 150$ שתיגבה מהמטיילים בזמן ההרשמה.
את יתרת התשלום ניתן לשלם ביום הטיול בדולרים בלבד.

רוצים להצטרף להרפתקה? השאירו פרטים