2 פרינאים Archives - טיולי ג'יפים בחו"ל - Tagliyot

פרינאים

Home / Tour

טיול ג'יפים בנהיגה עצמית בפרינאים 7 ימים

מהים התיכון ועד לאוקיינוס האטלנטי

טיולי ג'יפים בהרי הפירנאים שהם רכס טופוגרפי טבעי בין צרפת, לספרד ואנדורה, טיול ג'יפים בן 7 ימים בתא שטח פראי וגבוה לאורך 470 ק"מ מהים התיכון ועד לאוקיינוס האטלנטי, שטח זה המתאים לטיולי שטח – טיולי ג'יפים, טרקים אופניים רפטינג ועוד..

תוכנית הטיול

7 ימים של נהיגת שטח בתא שטח פראי וגבוה

יום 1

ת"א - ברצלונה – הרי הפירנאים

בברצלונה התארגנות על הג'יפים, נצא לצפון מערב לעבר רכס הפירנאים, נטפס לעבר העיירה ויילה , נצא לטייל בעיירה המוקפת ברכסים אדירים, נגיע לבית המלון, לארוחת ערב.

יום 2

פסגות בפירנאים - מפל מרשים

עם הג'יפים אל הפסגות שמעל העיירה ויילה, א. צהרים קלה בשטח מול הנוף המרשים, סיור רגלי למפל יפהפה, נמשיך לטייל בין כפרים גבוהים, נסיים בעיירה ויילה.ארוחת ערב במלון.

יום 3

נהרות כנסיות

נסיעה בנוף מרשים לכנסיה מבודדת, אליה נגיע ברגל בתוך יער - חוויה, בהמשך נבקר בכנסיית מונטגרי הנמצאת בתוך ערוצו של נהר לה נואגרה, ניסע במקביל לנהר תוך חצייה של שטחי מרעה וחוות, עד שנגיע לישוב קטן בשם אסטרי דה אנאו, הפסקת קפה, בסיום נעלה בדרך מפותלת בפירנאים, נגיע לגבהים של 2400 מ', נרד לעיירה סורט, ארוחת ערב במלון.

יום 4

רפטינג בנהר לה נואגרה

נגיע לאתר הרפטינג ליד יבורסי, נתארגן על חליפות גלישה ונצא לשייט רפטינג בן שעתיים מרתקות בנהר המדהים, בסיום נחזור לג'יפים ביבורסי, נמשיך את היום בביקור בכנסייה הממוקמת בהרים, תוך כדי נסיעה בין נופים מפתיעים ומיוחדים, נגיע לסורט לארוחת ערב במלון.

יום 5

שמורת האלפים הפירנאים ואנדורה

נעלה לשמורה ונחצה אותה לכיוון אנדורה, בדרך נבקר בכפר נוריס - סיור רגלי, נשמע סיפורי מבריחים ובדרכיהם נגיע למדינת אנדורה, נחצה אות עד גבול צרפת, שם נצא לטיול רגלי מיוחד לשלושה אגמים אלפינים, אחד מהשיאים בטיול, נחזור לג'יפים ומשם לבית המלון באנדורה, ארוחת ערב במלון.

יום 6

אנדורה ואוס דה סיביס

נסיעה למרתקת בפירינאים של אנדורה ל"אוס דה סיביס" ליד כנסייה קטנה הפסקת קפה, נמשך לטייל בלב רכס הפרינאים של אנדורה, עם נופים מיוחדים, נגיע לאנדורה ונסייר בעיר המדהימה - מדינת מקלט מס, כל החנויות ללא מכס - הזדמנות לקניות ומציאות.

יום 7

אנדורה ברצלונה תל אביב

ארוחת בוקר ונסיעה לברצלונה בדרך נבקר במנזר המיוחד במונסראט נגיע לברצלונה ונזדכה על הג'יפים בהתאם לזמן נטייל באתרים המיוחדים של ברצלונה - רמבלס, ככר קטלוניה, הרובע הגוטי ועוד, בערב לשדה"ת בברצלונה וטיסה לת"א.

המחיר כולל:
טיסות ת"א – ברצלונה – ת"א, מסי נמל והיטלי דלק.
6 לילות במלונות, חצי פנסיון(א. ערב בברצלונה)
ג'יפ לכול ארבעה מטיילים, דלק , מכשיר קשר, מדריך ישראלי מצוות תגליות. כניסה לכול האתרים כמפורט, רפטינג. 
טיפים לנותני השירותים, העברות ביום הראשון וביום האחרון.
מים מינרלים, פגישת הכנה לפני היציאה לטיול.

המחיר אינו כולל:
ארוחות צהריים, שתייה בארוחות.
ביטוח רפואי ומטען וביטוח ביטול השתתפות עצמית במקרה של תאונה או נזק
תוספת חגים ויולי אוגוסט 60 € לאדם.
הוצאות אישיות, טיפ למדריך הישראלי.
תוספת לאדם יחיד בחדר: 90 € 
תוספת לאדם ל 3 מטיילים בג'יפ: 60 € 
תוספת לאדם ל 2 מטיילים בג'יפ: 180 € 

תנאי תשלום:
בעת ההרשמה ישולמו 150 € לאדם המהווים דמי רישום אשר לא יוחזרו במקרה של ביטול הטיול,  החיוב לפי שער ההעברות והמחאות גבוה ביום התשלום.

לידיעתכם:
רישיון ישראלי פלסטיק מספיק בפירנאים, השכרת הג'יפ נעשית ישירות בין חברת השכרת הרכב לבין הנהגים, בכל מקרה של נזק לרכב, או גניבה, יש השתתפות עצמית 1,250 € + מס. כול תביעה או חיוב בגין נזק לרכב הוא על אחריות השוכרים בלבד. חברתנו מתווכת בלבד בין חברת ההשכרה לבין הלקוח, על הנהג לבדוק את רכבו טרם היציאה לדרך ולהתריע על כל שריטה/ פגיעה / תקלה ברכב טרם היציאה, זאת על מנת למנוע חיובים לא מוצדקים של כרטיסי האשראי.

נגישות